yjazdy incentive to połączenie wyjazdu turystycznego z eventami organizowanymi w niecodziennych miejscach i okolicznościach. To możliwość zobaczenia miejsc, które zachwycają bujną i dziką naturą, starożytną scenerią czy też potężnymi, nowoczesnymi budowlami. Dzięki swej wyjątkowości imprezy typu ‘incentive’ dostarczą Twoim kontrahentom i współpracownikom niezapomnianych wrażeń, które są bez porównania bardziej skuteczną formą motywacyjną, niż gotówka czy nagrody rzeczowe.

Incentive – wyjazd idealny

Popularność tego typu eventów dotarła do nas zza granicy kraju i od kilku już lat święci triumfy także w Polsce. Wyjazdy incentive pozwalają wypocząć, ‘naładować baterie’ oraz wzmocnić wzajemne relacje wśród osób pracujących razem na co dzień. Wyprawa z nami może być też nagrodą w konkursie za wykonanie planu sprzedażowego przez kontrahentów.

Zabierzemy Was na najbardziej fascynujący wyjazd w kraju i za granicą.

W ramach oferty wyjazdów incentive przygotowujemy wszelkiego typu eventy, imprezy integracyjne, motywacyjne oraz targi. Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarantem bezproblemowej realizacji programu wyjazdu oraz zadowolenia gości.
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasze propozycje dopasowujemy do indywidualnych wymagań i potrzeb Klientów (cena, środek transportu, standard hotelu, inne atrakcje).

Wycieczki incentive – odpocząć i naładować baterie!

 


SPORTS EVENTS – niebanalne wyjazdy integracyjne dla firm

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą