O nas

O nas

Szukasz sposobu na stworzenie niepowtarzalnego wyjazdu firmowego? Marzysz o zorganizowaniu wyjątkowej imprezę dla pracowników lub kontrahentów? Idealnie trafiłeś! Z pomocą przychodzą agencje eventowe, które są specjalistami w swojej branży.

Firma eventowa SPORTS EVENTS to zespół tworzony przez grupę doświadczonych specjalistów-pasjonatów, od lat związanych ze sportami motorowymi. To, co robimy dla innych jest częścią naszego życia od dawna.

Dzięki połączeniu aktywnego kibicowania z egzotycznymi podróżami możemy zaoferować Wam udział w atrakcyjnych turystycznie wydarzeniach sportowych. Stadion piłkarski czy też tor formuły 1 to miejsca, których nie odwiedza się codziennie – dlatego tym bardziej warto jest skorzystać z naszej oferty.

Zaliczyliśmy wszystkie eliminacje Rajdowych Mistrzostw Świata oraz wiele rund Grand Prix Formuły 1. Odkryliśmy także uroki kibicowania na największych piłkarskich stadionach Europy. Dlatego z przyjemnością wykorzystamy nasze doświadczenie i zabierzemy Was na sportową przygodę życia. Chcemy współpracować z ludźmi i dzielić się z nimi naszą pasją oraz pozytywną energią.

PASJA
To, co robimy, robimy z pasji i z pasją. Sport był z nami od zawsze, potrafimy naszym entuzjazmem zarażać innych.
DOŚwiadczenie
Imprezy organizujemy już 15 lat! To wystarczająco długo, by robić to tak, żeby zaskakiwało nas jak najmniej, a Was - jak najwięcej!
ENERGIA
Nasze imprezy to niezapomniane doświadczenie i zastrzyk pozytywnej energii. Te wrażenia pozostaną z Wami już na zawsze.
ZAANGAŻOWANIE
Każdy nasz projekt, a Twoją imprezę dopracowujemy w najmniejszych szczegółach. Uczestnicy to zauważają.
WIEDZA
Oprócz sportowego doświadczenia mamy też wiedzę nie tylko o dyscyplinach sportowych, ale też o największych imprezach w Europie i na świecie
EMOCJE
Najlepsze imprezy to te, na których uda się wzbudzić w uczestnikach tylko dobre emocje. Dopilnujemy tego.

Zespół

Magdalena Cieślik
Jacek Wyrzykowski
Arleta Rudnicka
Tadeusz Jodłowski
Marcin Kaliszka

Referencje

Aktualności