Incentive Travel – popularne kierunki

Wyjazdy w odległe i ciekawe miejsca oraz udział w popularnych i prestiżowych wydarzeniach to bardzo dobry sposób na zmotywowanie i nagrodzenie pracowników. Sprawdźcie, jakie kierunki cieszą się popularnością i co warto wiedzieć organizując wyjazd firmowy.

 

Znane europejskie miasta jak np. Paryż, Mediolan, Madryt czy Rzym przyciągają turystów od wielu lat. W tych europejskich miastach znajduje się tak wiele atrakcji, że każdy będzie mógł znaleźć tutaj coś dla siebie. Europejskie kierunki warto wziąć pod uwagę, kiedy chcemy zorganizować kilkudniowy wyjazd dla zróżnicowanej pod względem wieku i płci grupy. Hiszpania, południowa Francja czy Włochy to miejsca, które przyciągają rzesze turystów, czarują swoim urokiem i niepowtarzalnym klimatem.

Kierunek Azja – Incentive w zasięgu ręki

Choć kierunki azjatyckie incentive travel ciągle postrzegane są jako niecodzienne i egzotyczne, to pamiętajmy, że obecnie do wielu miejsc można z Polski udać się lotem bezpośrednim. Niecałe sześć godzin zajmuje przelot do Dubaju, który przyciąga uwagę świata ze względu na nowatorską architekturę i liczne wydarzenia sportowe. Bezpośrednim lotem można udać się również do Bangkoku – najgorętszego miasta świata. Aby zapewnić zwiedzanie tego miasta w możliwie najbardziej komfortowych warunkach, należy uwzględnić też, że w Tajlandii od czerwca do października panuje pora deszczowa. Również bezpośrednim lotem dostaniemy się na Sri Lankę, która ma bardzo dużo do zaoferowania: przepiękne parki narodowe, plantacje herbaty, złote plaże, rafy koralowe oraz wyjątkową kuchnię.

American Dream

Pozostając przy podróżach długodystansowych, koniecznie należy wspomnieć o takich miastach jak Nowy Jork, Miami czy Las Vegas – wyjazdy firmowe do tych miejsc muszą zakończyć się sukcesem. Liczne atrakcje, przepiękne krajobrazy i filmowe kadry to zaledwie niski ułamek tego, czego można doświadczyć za oceanem.

Aktualności