Firma eventowa

SPORTS EVENTS – agencja eventowa z pasją

Szukasz sposobu na stworzenie niepowtarzalnego wyjazdu firmowego? Marzysz o zorganizowaniu wyjątkowej imprezę dla pracowników lub kontrahentów? Idealnie trafiłeś! Z pomocą przychodzą agencje eventowe, które są specjalistami w swojej branży.

Firma eventowa SPORTS EVENTS to zespół tworzony przez grupę doświadczonych specjalistów-pasjonatów, od lat związanych ze sportami motorowymi. To, co robimy dla innych jest częścią naszego życia od dawna. Dzięki połączeniu aktywnego kibicowania z egzotycznymi podróżami możemy zaoferować Wam udział w atrakcyjnych turystycznie wydarzeniach sportowych. Stadion piłkarski czy też tor formuły 1 to miejsca, których nie odwiedza się codziennie – dlatego tym bardziej warto jest skorzystać z naszej oferty.

Najlepsza firma eventowa organizująca wyjazdy integracyjne z prawdziwymi sportowymi emocjami w pakiecie

Dajemy firmom okazję do uczestnictwa w wyjątkowych wyjazdach integracyjnych, eventach i wyjazdach incentive. Odbywają się one w niezwykłych miejscach i dla wielu są spełnieniem ich największych marzeń. Firma eventowa SPORTS EVENTS zabierze Was na pełen emocji stadion Camp Nou, na narty w austriackie Alpy czy też na słoneczną Kubę, gdzie atmosfera i sceneria sprzyja wzmacnianiu więzi wśród pracowników oraz poznawaniu siebie nawzajem. Taki wyjazd integracyjny będzie niepowtarzalną nagrodą za ciężką pracę i jednocześnie motywacją do dalszego działania.

Firma eventowa z niebanalnymi pomysłami

Zaliczyliśmy wszystkie eliminacje Rajdowych Mistrzostw Świata oraz wiele rund Grand Prix Formuły 1. Odkryliśmy także uroki kibicowania na największych piłkarskich stadionach Europy. Dlatego z przyjemnością wykorzystamy nasze doświadczenie i zabierzemy Was na sportową przygodę życia. Chcemy współpracować z ludźmi i dzielić się z nimi naszą pasją oraz pozytywną energią.

Jeśli planujecie zorganizować niezapomniany wyjazd integracyjny – zdajcie się na profesjonalną agencję eventową. Z nami uda się każda impreza, gwarantujemy to!

SPORTS EVENTS – niebanalne wyjazdy integracyjne dla firm

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą

 

Nasze referencje