Eventy integracyjne dla firm  

Popularność eventów integracyjnych wzrasta niezmiennie od kilku lat. Eventy integracyjne z założenia mają poprawiać stosunki i współpracę między członkami zespołu. Dlatego odpowiednie założenie celów, ciekawa agenda i realizacja planu wpływają na pozytywne doświadczenia i samopoczucie całego zespołu biorącego udział w integracji.

Zajmujemy się organizacją eventów od wielu lat. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie i wypracowaliśmy wiele gotowych scenariuszów imprez integracyjnych. W zależności od potrzeb Klienta część z nich realizujemy w terenie, inne w hotelach w różnych lokalizacjach w Polsce i za granicą.

Eventy firmowe

Powierzając nam organizację eventu, można zyskać kompleksową ofertę obejmującą:

  • zakwaterowanie,
  • catering,
  • transport,
  • ubezpieczenie NNW
  • koordynację eventu
  • propozycję aktywności integracyjnych.

Pamiętamy o tym, że event integracyjny składa się z wielu elementów, które muszą  ze sobą współgrać. Szczególną uwagę przykładamy do tego, żeby każde wydarzenie było ciekawe, dopasowane do oczekiwań klienta i niosło ze sobą wartość biznesową. Proponowane przez nas rozwiązania powstają w oparciu o wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów.

Zorganizowaliśmy wiele eventów integracyjnych, więc nasze umiejętności i sukcesy poparte są licznymi referencjami. Wieloletnia praca pod marką Sports Events pozwoliła nam wypracować sprawdzoną bazę noclegową oraz nawiązać współpracę z niezawodnymi podwykonawcami, na których zawsze możemy polegać.

Zdajemy sobie sprawę, że organizacja eventów integracyjnych z roku na rok staje się coraz bardziej wymagająca, ale lubimy wyzwania! Wiemy, że pracownicy widzieli już wiele i trudno ich zaskoczyć. Dlatego, organizując eventy dla firm, przede wszystkim angażujemy emocje. Eventy integracyjne to nie tylko odskocznia od codziennej pracy, ale również okazja do dobrej zabawy.