Wyjazd na mecz FC Barcelony

Wyjazd na mecz FC Barcelony

Jeszcze do niedawna panował pogląd, że pracownika najlepiej motywują pieniądze. Stąd pracodawcy proponowali członkom swojego zespołu pensje połączone z dodatkami takimi jak premie przy osiąganiu konkretnych wyników.Takie rozwiązanie mobilizowało pracownika do lepszego i bardziej ambitnego wykonywania sowich zadań, a firmie zapewniało wyższe zyski.

 

Barcelona jest pięknym, hiszpańskim miastem, które co roku odwiedza mnóstwo osób – a jeszcze więcej marzy, by kiedyś tam pojechać! Niemal tyle samo osób pragnie też zobaczyć na żywo mecz popularnego na całym świecie, hiszpańskiego zespołu – FC Barcelona. W tej chwili jest to możliwe i to nie indywidualnie, lecz całą grupą! Nasza firma Sports Events zajmuje się organizacją wyjazdów na mecze tego znanego zespołu w jego rodzimej Barcelonie. To oferta dla wszystkich, którzy chcą zintegrować zespół i zapewnić pracownikom nagrodę za ciężką pracę! Co warto wiedzieć o ofercie?

Zwiedzanie miasta

Barcelona jest na tyle interesującym miejscem, że warto tam pojechać nie tylko na mecz! Zwiedzanie miasta i jego najważniejszych punktów stanowi ważny element każdej organizowanej przez nas wycieczki. Wyjazd firmowy na mecz do Barcelony łączy się zatem ze zwiedzaniem tego pięknego miasta, położonego nad Morzem Śródziemnym. Barcelona leży w północno-wschodniej części Hiszpanii, w klimacie subtropikalnym. Jest tam ciepło, co będzie miłą odskocznią od polskich chłodów jesienią czy zimą. Sama Barcelona jest zresztą fantastycznym miejscem, pełnym zabytków, które należy odwiedzić. To między innymi aż dziewięć obiektów z listy światowego dziedzictwa UNESCO – siedem dzieł architektonicznych Antoniego Gaudí, a także Szpital świętego Pawła i Pałac Muzyki Katalońskiej.

Niezapomniany mecz

FC Barcelona posiada licznych kibiców. Wielu chciałoby kibicować swojej ulubionej drużynie choć raz w życiu na żywo, na tym samym stadionie, gdzie odbywa się mecz. Warto więc skorzystać z okazji i spełnić marzenia tych z nich, którzy pracują w danej firmie. To klub o przeszło stuletniej tradycji, który może się pochwalić licznymi tytułami Mistrza Hiszpanii, a także Ligi Mistrzów. Wyjazd na mecz FC Barcelony będzie więc na pewno emocjonującym przeżyciem – także z uwagi na możliwość ujrzenia na żywo swoich ulubionych piłkarzy. Messi, Suarez, Pique, Griezmann – to w tej chwili niezwykle znane nazwiska. Mecz na pewno będzie interesujący, a wrażenia niezapomniane!

By zespół był zgrany

Oferta przeznaczona jest dla grup, a konkretnie dla firm. Warto umożliwić swoim pracownikom taki wyjazd, gdyż na pewno poczują się docenieni i z jeszcze większą ochotą przystąpią do pracy po powrocie! Wspólne przeżycia sprawią, że zespół stanie się jeszcze bardziej zgrany. Wieczorem grupa ma czas wolny, więc może miło spędzać czas w swoim towarzystwie, w jednym z najpiękniejszych miast na świecie! W mieście, które nie zasypia i przez całą noc tętni życiem!

 

 

 

 

 

Aktualności