Wyjazdy na EL Clasico

El Clasico – to na pewno będzie niezapomniany mecz

El Clasico to nazwa, którą zna chyba każdy kibic piłki nożnej. Mecze z udziałem FC Barcelona i Real Madryt za każdym razem skupiają przed telewizorami uwagę milionów kibiców, którzy nigdy nie są rozczarowani poziomem oraz emocjami, towarzyszącymi temu wyjątkowemu spotkaniu.

 


Dzięki Sport Events każdy z nas może wykupić swój wyjazd na mecz FC Barcelony na najbliższe spotkanie z Realem Madryt. Organizowane przez nas wyjazdy na mecze Realu Madryt czy Barcelony, to idealny sposób na integracje pracowników. W porównaniu do weekendów spędzonych w hotelu taka forma wspólnego wyjazdu z pewnością ucieszy pracowników, a przeżyte na stadionie emocje będą przez nich wspominane jeszcze przez bardzo długi czas.

Na miejsce udadzą się państwo samolotem, który wyląduje bezpośrednio w Madrycie lub w Barcelonie w zależności od wybranej przez państwa opcji. Oprócz samego pobytu na meczu w planach jest także zwiedzanie tych miast. W przypadku Barcelony zobaczycie państwo Sagrada Familia, Park Guell, Plac Hiszpański, góra Montjuic, Plac Narodowy oraz Stadion Olimpijski. W drugiej zwiedzą państwo magiczną stolice Hiszpanii, poznając jej zabytki, a także nocne życie Madrytu. Zapewniamy także pełne wyżywienie w postaci śniadań oraz obiadokolacji. Przez cały czas towarzyszyć wam będzie pilot, który nie tylko pomoże załatwić wszelkie drobne sprawy, ale też dysponuje pełną wiedzą na temat historii oraz topografii miasta.

Kluczowym momentem wyjazdu jest oczywiście wyjazd na mecz pomiędzy Realem Madryt a FC Barceloną. Z naszej strony zapewniamy wejście na stadion, atrakcyjne miejsca, które pozwolą w pełni przeżyć spotkanie oraz oczywiście transport na stadion i z powrotem. O tym, jak bardzo emocjonalne jest to wydarzenie, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. To mecz inny niż wszystkie, który skupia na sobie uwagę nie tylko całej Hiszpanii, ale praktycznie całego świata.

 

 

 

 

Aktualności