mecze barcelony

Mecze Barcelony – na żywo czy w TV?

FC Barcelona to klub znany chyba pod każdą szerokością geograficzną. Szacuje się,
że kibicuje mu aż 340 milionów ludzi na całym świecie. To tyle ile zamieszkuje ponad połowę Europy. Niewielu z nich ma jednak okazje zobaczyć swój ukochany klub na żywo.

 

Gran Derbi na Camp Nou

Kto z nas oglądając w telewizji mecz Barcelony w Lidze Mistrzów czy choćby słynne Gran Derbi nie chciałby choć raz znaleźć się na Camp Nou i przeżyć te wszystkie emocje wraz z dziesiątkami tysięcy znajdujących się tam kibiców. Oglądania meczu przed telewizorem nawet w najszerszym gronie znajomych nie da się porównać do bezpośredniego uczestnictwa z całym bagażem emocji, przeżyć i doświadczeń.
To zupełnie inny poziom odbioru widowiska sportowego, gdzie możemy się poczuć jako pełnoprawny uczestnik gry, jako przysłowiowy dwunasty zawodnik gospodarzy. Osobiste uczestnictwo nadaje naszemu kibicowaniu zupełnie innego charakteru, gdzie z widza stajemy się osobą bezpośrednio współtworzącą widowisko. Dopingując piłkarzy odnosimy się bezpośrednio do nich, a nasze emocje mają realne przełożenie na to co dzieje się na boisku.

Spełniaj marzenia z nami

Szczęśliwie dziś wyjazd na mecz Barcelony nie jest już niemożliwy i wystarczy odrobina chęci oraz determinacji aby znaleźć się na Camp Nou i osobiście wspierać ukochany klub. Warto to uczynić, tym bardziej, że tego typu wyjazd poza czysto sportowymi wspomnieniami ma też walory turystyczne i poznawcze. Przepiękna, pełna urokliwych uliczek, restauracji i zabytków Barcelona ma do zaoferowania bardzo wiele za dnia, a atmosfera sportowego święta, która towarzyszy każdemu meczowi Blaugrany będzie punktem kulminacyjnym niezapomnianego wyjazdu.

 

Aktualności