Wyjazd-incentive

Czy warto organizować wyjazd incentive zimą?

Wyjazdy firmowe motywacyjne i integracyjne najczęściej organizowane są wiosną lub jesienią. Lato jest wykluczone ze względu na sezon urlopowy, wysokie ceny z tym związane oraz brak dostępności biletów lotniczych na niektórych połączeniach.

 

Organizacja wyjazdu incentive zimą daje możliwość wyboru ciekawego kierunku oraz znalezienia optymalnego połączenia lotniczego. Dlatego organizacja wyjazdu firmowego zimą to doskonały pomysł, który zaskoczy pracowników i pozwoli zorganizować pełną wrażeń i ciekawych atrakcji wycieczkę.

Wyjazd na narty organizowany przez firmę

Organizując wyjazd firmowy w zimie, możemy zaproponować narty. O wybranych destynacjach w Polsce i zagranicą pisaliśmy w poprzednich tekstach na blogu:
wyjazd firmowy na narty w Polsce i zagraniczny wyjazd firmowy na narty.

Jeśli zależy nam na tym, aby zabrać pracowników w oryginalne i mniej znane kierunki, możemy również zaproponować:

  • Gruzję

Narty w kurorcie w Gaudauri można połączyć z degustacją gruzińskich win i poznawaniem lokalnej tradycji.

  • Andorę

Największy w Pirenejach ośrodek sportów zimowych Grandvalira z pewnością zrobi wrażenie na miłośnikach białego szaleństwa. Dodatkowo dla odważnych i spragnionych wrażeń można zorganizować nurkowanie pod lodem w jeziorach górskich czy nocleg w hotelu Iglo.

  • Bułgarię

Doskonałym dodatkiem do białego szaleństwa będą widoki i atmosfera Parku Narodowego gór Prin, który znajduje się na liście UNESCO.

Egzotyczne wyjazdy firmowe – w poszukiwaniu słońca

Zimą każdy tęskni za słońcem. Dlatego można przełamać schemat i zamiast białego szaleństwa zaproponować wyjazd w poszukiwaniu słońca. Jeśli pracownicy mieli już możliwość udania się na Kubę, Dominikanę czy Sri Lankę, to może Gambia? Jest to co prawda najmniejsze państwo w Afryce, ale za to sporym ułatwieniem będzie to, że można z łatwością porozumiewać się tam w języku angielskim.

Po słońce można też udać się do Indii, na Maderę lub do Dubaju.

Aktualności