Wyjazdy-firmowe-na-narty

Wyjazd na narty – 5 polskich kurortów narciarskich

Wyjazdy firmowe na narty bardzo często wiążą się z organizacją zagranicznego wyjazdu, który pochłania sporo czasu, a także budżetu. Dlatego przy ograniczonym budżecie oraz krótkim terminie można rozważyć destynacje, które są zdecydowanie bliższe i również pozwolą na realizację założonych celów.

 

Zakopane

Oczywiście jedna z najbardziej znanych destynacji i jeden z najczęściej odwiedzanych zimowych kurortów. Malowniczo położone u podnóża Tatr przyciąga turystów zarówno z Polski jak i z zagranicy. Tutaj znajdują się najsłynniejsze stoki takie jak Nosal, Gubałówka czy Kasprowy Wierch. Wyjazd firmowy na narty do Zakopanego to także doskonała okazja do spaceru po słynnych Krupówkach, spróbowania regionalnych potraw czy zwiedzania licznych zakopiańskich muzeów.

Karpacz

Miasto położone u podnóży Śnieżki, często porównywane jest z Zakopanem. Znajdziemy tutaj stoki zarówno dla początkujących jak i tych bardziej wytrawnych narciarzy. Ale Karpacz ma do zaoferowania o wiele więcej. Liczne restauracje, muzea, hotele i trasy spacerowe sprawią, że nikt nie będzie się tutaj nudził.

Zieleniec

W Zieleńcu znajdziemy aż 30 wyciągów europejskiej klasy, wokół których powstała atrakcyjna infrastruktura hotelowa i ciekawe zaplecze gastronomiczne. Wyjazd integracyjny czy też innego rodzaju wyjazd firmowy z pewnością będzie udany.

Wierchomla

Z roku na rok staje się popularniejsza wśród organizatorów wyjazdów firmowych. Do jej głównych atutów należy rozplanowanie tras zjazdowych w taki sposób, że narciarze mogą uniknąć tłumów i kolejek podczas zjazdów.

Szczyrk

Zimowa stolica Beskidów jest idealnym miejscem na organizację zimowego wyjazdu firmowego. Trasy narciarskie ze Skrzycznem w roli głównej zaspokoją ambicje doświadczonych narciarzy. Szczyrk posiada również bogatą baz hotelową i liczne lokale gastronomiczne, gdzie można spróbować lokalnej kuchni.

Aktualności