Wyjazdy-firmowe-na-narty

Wyjazdy firmowe na narty – 3 atrakcyjne zagraniczne kierunki

Organizacja wyjazdów firmowych na narty to dla wielu firm coroczna tradycja. Poniżej znajdują się najpopularniejsze i niezwykle ciekawe propozycje wyjazdowe. Sprawdźcie, jakie kierunki są obecnie na topie.

 

 Trzy Doliny we Francji

Po pierwsze, jest to niesamowicie urokliwe miejsce. Mamy tutaj niezliczoną ilość stoków, przepiękne widoki oraz gwarancję pogody. Po drugie, Trzy Doliny to jeden z największych ośrodków narciarskich na świecie. W trzech połączonych ze sobą dolinach: Courchevel, Méribel i Belleville – znajduje się aż 8 kurortów, prawie 300 tras narciarskich oraz 200 wyciągów, które w ciągu godziny mogą przetransportować 260 tys. osób!

Centrum sportów zimowych powstało tutaj na początku XX w. z inicjatywy Anglików. Obecnie jest to bardzo nowoczesny kompleks. Od 2006 r. Funkcjonuje tutaj system
bezdotykowych czujników, otwierających automatycznie bramki po wykryciu schowanego w kieszeni skipassu. Sezon w Trzech dolinach trwa od końca listopada do końca kwietnia.

Włoskie Dolomity

Włoskie Dolomity to przede wszystkim Val di Fiemme, z ośrodkami narciarskimi takimi jak: Alpe Lusia, Alpe Cermis, Passo Rolle, Passo Lavazè i Ski Center Latemar. Val di Fiemme jest jedną z najbardziej malowniczych dolin w Dolomitach, która oferuje prawie 140 km idealnie przygotowanych nartostrad i ponad 50 nowoczesnych wyciągów narciarskich. 4 razy w tygodniu organizowane są tutaj jazdy nocne.

Słowacja

Niewątpliwym atutem wyjazdu na narty na Słowację jest to, że nie musimy udawać się w długą podróż. Na Słowacji znajduje się wiele sprawnie działających ośrodków z ciągle modernizowanymi trasami. Dużą popularnością cieszy się Jasna Chopok w Dolinie Demianowskiej. Jest to największy i bardzo atrakcyjny ośrodek narciarski na Słowacji. Znajduje się tutaj 31 tras o różnych stopniach trudności i łącznej długości 45 km. Trasy są w większości oświetlone i jeśli jest taka potrzeba sztucznie naśnieżane.
Innym, trochę mniej popularnym ośrodkiem, jest Strbskie Pleso. Tutaj znajdziemy 9 tras o łącznej długości 23 km.

Kliknij i sprawdź naszą ofertę wyjazdów na narty !!!

Aktualności