mecz fc barcelona

Wyjazd firmowy na mecz FC Barcelona

Wyjazd firmowy na mecz FC Barcelona

W marcu 2017 roku zorganizowaliśmy wyjazd firmowy na mecz FC Barcelona. Wyjazd integracyjny, podczas którego można spędzić czas w atrakcyjnym mieście i wziąć udział w meczu jednej z najbardziej znanych drużyn świata, to gwarancja niezapomnianych wrażeń, możliwość zacieśnienia relacji oraz udziału w wyjątkowym wydarzeniu.

 

Choć głównym celem wycieczki był udział w meczu na Camp Nou – największym stadionie w Europie, to wyjazd został zaplanowany w taki sposób, żeby uczestnicy mogli zobaczyć kilka najważniejszych miejsc w Barcelonie.Podczas czterodniowego wyjazdu grupa odwiedziła kilka obowiązkowych punktów na mapie Barcelony. Jednym z nich jest najsłynniejsza ulica Hiszpanii, Las Ramblas, która tętni życiem o każdej porze dnia i nocy. Znajdują się tutaj liczne stragany i kawiarnie, które przyciągają turystów i sprawiają, że ulica na ogół jest zatłoczona. To tutaj można poczuć radosną i beztroską atmosferę Barcelony.

Firmowe wyjazdy marzeń

Kolejnym wyjątkowym punktem był Montjuic, z którego rozciąga się wspaniały widok na całe miasto. Przez cały rok odbywają się tutaj przepiękne pokazy fontann (Font Magica). Cudowna gra świateł i dźwięków przyciąga tłumy turystów. Będąc na Mantjuic, trzeba także zobaczyć Palau Nacional, muzeum gromadzące sztukę katalońską. W tej części Barcelony znajduje się Pueblo Espanol – Miasteczko Hiszpańskie – gdzie znajduje się wiele rozrywek od pokazów flamenco, po Kolekcję Sztuki Współczesnej z obrazami Picassa i Miró.

Podczas pobytu w Barcelonie uczestnicy wyjazdu zobaczyli również Katedrę Santa Eulalia, spacerowali w najpiękniejszym parku Parc de la Ciutadella (w Dzielnicy Gotyckiej), zwiedzali kościół Sagrada Familia, mieli okazję podziwiać dzieło Gaudiego Casa Mila w dzielnicy Eixemple oraz oczywiście Parc Guell.

W największe emocje obfitował trzeci dzień wyjazdu, kiedy odbył się mecz FC Barcelona kontra Valencia. Mecz Primera Division hiszpańskich drużyn na stadionie Camp Nou to widowiskowe wydarzenie, które na pewno na długo zostanie w pamięci uczestników wycieczki.

Aktualności