Firmowe imprezy integracyjne

System motywacji pracowników to jeden z podstawowych elementów wykorzystywanych do zarządzania zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie. Organizacja imprez integracyjnych przekłada się w sposób bezpośredni na przyjazną atmosferę w pracy, tworzy więzi między pracownikami a pracodawcą, a także pozwala wyróżnić się na tle innych firm, w których działania tego typu nie występują. O wyjątkowym wpływie na pracowników tego typu systemu motywacyjnego doskonale wiedzą największe korporacje na świecie. Nie odstawaj od nich na krok i podobnie jak oni postaw na rozwiązanie, jakim jest organizacja wyjazdów integracyjnych w Twojej firmie. To idealne uzupełnienie systemu premiowego. Zachęta finansowa jest, co prawda, najskuteczniejszym motywatorem, jednak w dzisiejszych czasach wielu pracowników oczekuje czegoś więcej niż atrakcyjnych zarobków. Płaca traktowana jest jak źródło utrzymania, a wyjazdy firmowe mogą stać się początkiem nowych pasji.

Organizacja imprez integracyjnych ze Sports Events

Organizacja imprez integracyjnych

Eventy dla firm to świetna forma spędzania czasu poza miejscem pracy. Polecamy firmowe imprezy integracyjne, jako niebanalny instrument motywowania i nagradzania klientów lub pracowników. Impreza firmowa z nami może być też nagrodą w konkursie za wykonanie planu sprzedażowego przez Waszych kontrahentów. Taki wyjazd marzeń nierzadko przyniesie znacznie lepsze rezultaty niż klasyczna “premia”.

Niezapomniane eventy integracyjne SPORTS EVENTS

My wiemy jak sprawić, aby zorganizowany przez nas wyjazd pozostawił po sobie wspomnienia, do których będziecie wracać przy okazji kolejnych spotkań firmowych. Wspólnie spędzony czas poza biurem czy innym miejscem pracy na pewno dobrze wpłynie na relacje w zespole. Będziecie mogli poczuć się swobodniej i tym samym poznać się od strony mniej formalnej. Imprezy integracyjne dla firm to źródło wymiernych korzyści:

  • budowanie silnego i rozumiejącego się zespołu
  • motywacja dla współpracowników
  • zmiana otoczenia minimalizująca stres
  • wzrost poczucia przynależności do grupy
  • poznanie swoich możliwości i dobrych stron
  • sposób na zmianę postrzegania firmy, jako nowoczesnej i ukierunkowanej na rozwój.

 

Wy odpoczywacie – my pracujemy!

Organizacja wyjazdów integracyjnych nigdy nie była prostsza!
Organizując kompleksową obsługę wyjazdu dołożymy wszelkich starań, aby Wasza impreza firmowa obfitowała w wiele ciekawych atrakcji. Nasze kilkuletnie doświadczenie jest gwarantem bezproblemowej realizacji programu wycieczki oraz zadowolenia gości. Organizacja imprez firmowych oraz eventy integracyjne ze SPORTS EVENTS to pewność udanej zabawy – przekonajcie się osobiście!

Firmowe imprezy integracyjne


SPORTS EVENTS – niebanalne wyjazdy integracyjne dla firm

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą