TOP 5 destynacji incentive (według Sports Events)!

Nr 2. Hiszpania. Hiszpanie to chyba najbardziej temperamentny naród Europy. Ich sposób bycia, gwar, muzyka, sztuka wskazują, że wszystkie emocje są uwalniane na zewnątrz i to na nich bazują ludzkie relacje. I może właśnie dlatego Hiszpanie tak bardzo uwielbiają sport, który pochłania ich bez reszty. Wśród nietypowych a czasem niebezpiecznych sportów spotkać można corridę czy ucieczkę przed bykami. Niesamowicie popularne są też bossaball (wymyślony w Hiszpanii), kolarstwo (z najsłynniejszym kolarzem i propagatorem jazdy na rowerze Miguelem Indurianem) oraz tenis (z niesamowitym Rafaelem Nadalem). Nie można zapomnieć o sportach motorowych- WRC i F1 to hiszpańska pasja, w której wyrośli najlepsi kierowcy świata, jak Fernando Alonso. Jednak niezaprzeczalnie największą miłością Hiszpanów cieszy się piłka nożna, która ma swój niepowtarzalny styl i rytm, a grający tu piłkarze mają w sobie coś z akrobatów-tancerzy. Madrycki stadion Santiago Bernabeu i barcelońskie Camp Nou to najważniejsze obiekty sportowe kraju, które dla fanów piłki nożnej są jak obowiązkowe do odwiedzenia świątynie kultu. Każdy mecz to wielkie święto, celebrowane nie tylko na stadionie ale w każdym barze, mieszkaniu czy na podwórku, niezależnie od wieku, klasy społecznej czy nawet drużyny, której się kibicuje. Stadion wrze od emocjonalnego dopingu i niecierpliwego oczekiwania na grę. Piłkarze porywają tłumy swoimi finezyjnymi zagraniami a najważniejsi sportowcy wzbudzają lawinę okrzyków i braw. Ten niesamowity spektakl przyprawia o gęsią skórkę a otaczająca euforia wciąga jak bez reszty. Feta po meczu przenosi się na ulice i trwa niekiedy do białego rana. Czasem nie ważny jest wynik meczu- ważne, że wszyscy mogli się spotkać, wspólnie przeżyć te chwile i doskonale się bawić. Zabytkowe ulice i place zamieniają się w ogromną przestrzeń do wspólnej fiesty. Wino, tapasy, gwar, tańce i śpiew- wszystko w przyjaznej atmosferze i z południową otwartością, ale żeby to poczuć w pełni trzeba to przeżyć na własnej skórze..

TOP 5 destynacji incentive (według Sports Events)!

Nr 3. Francja. Kraj posiadający od zawsze dwa zupełnie odmienne oblicza. Delikatne i spokojne: pełne wspaniałych pałaców, niesamowitych ogrodów, sztuki i artystów; oraz brutalne: prowadzące wojny i podboje, pełne niepokojów i wewnętrznych problemów. Te dwa oblicza tworzą miejsce, gdzie pasja i emocje są podstawą funkcjonowania kosmopolitycznego społeczeństwa. Cudowną architekturę oraz klimat francuskich miast najprzyjemniej chłonie się obserwując otoczenie z małej kawiarenki. Choć dzisiejszy świat pędzi w oszałamiającym tempie, we Francji czas płynie wolniej, czuć ducha przeszłości, jakąś nostalgię i nutę zadumy. Czy to w dużych miastach czy na prowincji całymi dniami można spacerować i podziwiać piękno otoczenia, a ciekawe zakątki i obiekty spotka się na każdym kroku. Gdy jednak zapragniemy zwiększyć tempo, podnieść adrenalinę i przeżyć emocje na na niesamowitym poziomie nie zabraknie nam możliwości. Piłkarskie rozgrywki Ligue 1 to najważniejsze wydarzenie sportowe w kraju. Uwielbiane i tryumfujące od lat Paris Saint-Germain, As Monaco, Olympique Lyon czy Marsylia- wszyscy walczą do utraty tchu a kibice podsycają atmosferę swoim dopingiem. Nie sposób nie wpaść w wir dopingu i nie dać się ponieść szaleństwu. Takie wydarzenia uzależniają i sprawiają, że na długo zostają w naszej pamięci.FR

Niezapomniane wyjazdy firmowe

Jeśli w firmie wszyscy się lubią, od razu lepiej się w niej pracuje! Co prawda nie wszystkie charaktery są ze sobą zgodne, więc nigdy nie wiadomo kto komu przypadnie do gustu, jednak lepsze poznanie się wzajemnie i przeżycie czegoś ciekawego może pomóc scalić zespół, który później będzie szybciej i skuteczniej pracował nad powierzonymi projektami. Continue reading “Niezapomniane wyjazdy firmowe” »

TOP 5 destynacji incentive (według Sports Events)

Nr 4. Niemcy. Nasi sąsiedzi mogą pochwalić się bardzo korzystnymi warunkami dla wyjazdów incentive. Niewielka odległość pozwala na ograniczenie kosztów podróży przez wykorzystanie transportu autokarowego. Standard zakwaterowania, jak i wszelkie usługi dodatkowe są na bardzo wysokim poziomie.

Continue reading “TOP 5 destynacji incentive (według Sports Events)” »

TOP 5 destynacji incentive (według Sports Events)!

Startujemy z nowym cyklem: TOP 5 destynacji incenvtive (według SportsEvents). Co tydzień będziemy dodawać nowy artykuł o rekomendowanych przez nas kierunkach! No to zaczynamy odliczanie! Continue reading “TOP 5 destynacji incentive (według Sports Events)!” »

katka-01

Niesamowity Mundial w Rosji!

Wielkimi krokami zbliżają się XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Tym razem gospodarzem wydarzenia będzie Rosja. Takiego Mundialu jeszcze nie było! Pierwszy raz rozgrywki zawitają do kraju Europy Wschodniej, również po raz pierwszy gospodarzem jest kraj transkontynentalny. Continue reading “Niesamowity Mundial w Rosji!” »

Dubaj – nowy popularny kierunek wyjazdów incentive

Wyjazdy incentive to świetny sposób na zadbanie o dobre samopoczucie pracowników w swojej firmie. Widzą oni wówczas, że ich pracodawca docenia ich wysiłki w pracy i potrafi odpowiednio je nagrodzić. Jeśli ktoś chce zrobić dla swoich pracowników coś faktycznie dobrego, powinien postarać się o zorganizowanie wyjazdu do ciekawego miejsca – tak, aby było to przeżycie na długo zapadające w pamięci.

Continue reading “Dubaj – nowy popularny kierunek wyjazdów incentive” »

Wyjazd Incentive na Karaiby

Organizacja rejsu wycieczkowego dla firmy to innowacyjny i dość nietypowy pomysł na wyjazd incentive. Z jednej strony uczestnicy mają możliwość skorzystania podczas takiego rejsu z atrakcji znajdujących się na pokładzie statku wycieczkowego, a z drugiej podziwiania pięknych widoków czy wylegiwania się na karaibskich plażach. Na statkach wycieczkowych istnieje również możliwość szkolenia czy przeprowadzenia integracji dla pracowników.

Continue reading “Wyjazd Incentive na Karaiby” »

Trendy w incentive travel

Wyjazdy incentive powinny być zorganizowane w taki sposób, aby pracownicy poczuli się wyjątkowo. Coraz częściej to nie destynacja decyduje o tym, że wyjazd jest atrakcyjny, ale emocje, których uczestnicy mogą doświadczyć podczas takiego wyjazdu. Obecnie większą uwagę przywiązuje się do programu wyjazdu oraz do tego, aby dostarczył uczestnikom jak najwięcej pozytywnych emocji. Wybór kierunku najczęściej uzależniony jest od budżetu i czasu jaki możemy poświęcić na wyjazd, a pozostałe czynniki to kwestia odpowiedniego planu i kreatywności organizatorów.

Continue reading “Trendy w incentive travel” »