Wyjazd na mecz FC Barcelony

Barcelona jest pięknym, hiszpańskim miastem, które co roku odwiedza mnóstwo osób – a jeszcze więcej marzy, by kiedyś tam pojechać! Niemal tyle samo osób pragnie też zobaczyć na żywo mecz popularnego na całym świecie, hiszpańskiego zespołu – FC Barcelona. W tej chwili jest to możliwe i to nie indywidualnie, lecz całą grupą! Continue reading “Wyjazd na mecz FC Barcelony” »

Rajdy samochodowe – udany wyjazd firmowy

Jeszcze do niedawna panował pogląd, że pracownika najlepiej motywują pieniądze. Stąd pracodawcy proponowali członkom swojego zespołu pensje połączone z dodatkami takimi jak premie przy osiąganiu konkretnych wyników. Continue reading “Rajdy samochodowe – udany wyjazd firmowy” »

El Clasico – to na pewno będzie niezapomniany mecz

El Clasico to nazwa, którą zna chyba każdy kibic piłki nożnej. Mecze z udziałem FC Barcelona i Real Madryt za każdym razem skupiają przed telewizorami uwagę milionów kibiców, którzy nigdy nie są rozczarowani poziomem oraz emocjami, towarzyszącymi temu wyjątkowemu spotkaniu. Continue reading “El Clasico – to na pewno będzie niezapomniany mecz” »

Co nowego czeka nas w branży MICE w 2019r?

Rozpoczynamy nowy rok od przyjrzenia się trendom w wyjazdach Incentive. Co nowego nas czeka w 2019? Continue reading “Co nowego czeka nas w branży MICE w 2019r?” »

UEFA Champions League na 2019 zapowiada się niesamowicie!

Losowanie Ligi Mistrzów za nami!
Czekają nas niesamowicie emocjonujące spotkania! A Wy, który z tych meczów chcielibyście zobaczyć na żywo? Continue reading “UEFA Champions League na 2019 zapowiada się niesamowicie!” »

TOP 5 destynacji incentive (według Sports Events)!

Nr 2. Hiszpania. Hiszpanie to chyba najbardziej temperamentny naród Europy. Ich sposób bycia, gwar, muzyka, sztuka wskazują, że wszystkie emocje są uwalniane na zewnątrz i to na nich bazują ludzkie relacje. Continue reading “TOP 5 destynacji incentive (według Sports Events)!” »

TOP 5 destynacji incentive (według Sports Events)!

Nr 3. Francja. Kraj posiadający od zawsze dwa zupełnie odmienne oblicza. Delikatne i spokojne: pełne wspaniałych pałaców, niesamowitych ogrodów, sztuki i artystów; oraz brutalne: prowadzące wojny i podboje, pełne niepokojów i wewnętrznych problemów. Continue reading “TOP 5 destynacji incentive (według Sports Events)!” »

Niezapomniane wyjazdy firmowe

Jeśli w firmie wszyscy się lubią, od razu lepiej się w niej pracuje! Co prawda nie wszystkie charaktery są ze sobą zgodne, więc nigdy nie wiadomo kto komu przypadnie do gustu, jednak lepsze poznanie się wzajemnie i przeżycie czegoś ciekawego może pomóc scalić zespół, który później będzie szybciej i skuteczniej pracował nad powierzonymi projektami. Continue reading “Niezapomniane wyjazdy firmowe” »

TOP 5 destynacji incentive (według Sports Events)

Nr 4. Niemcy. Nasi sąsiedzi mogą pochwalić się bardzo korzystnymi warunkami dla wyjazdów incentive. Niewielka odległość pozwala na ograniczenie kosztów podróży przez wykorzystanie transportu autokarowego. Standard zakwaterowania, jak i wszelkie usługi dodatkowe są na bardzo wysokim poziomie.

Continue reading “TOP 5 destynacji incentive (według Sports Events)” »

TOP 5 destynacji incentive (według Sports Events)!

Startujemy z nowym cyklem: TOP 5 destynacji incenvtive (według SportsEvents). Co tydzień będziemy dodawać nowy artykuł o rekomendowanych przez nas kierunkach! No to zaczynamy odliczanie! Continue reading “TOP 5 destynacji incentive (według Sports Events)!” »