Rajdy samochodowe – udany wyjazd firmowy

Jeszcze do niedawna panował pogląd, że pracownika najlepiej motywują pieniądze. Stąd pracodawcy proponowali członkom swojego zespołu pensje połączone z dodatkami takimi jak premie przy osiąganiu konkretnych wyników. Takie rozwiązanie mobilizowało pracownika do lepszego i bardziej ambitnego wykonywania sowich zadań, a firmie zapewniało wyższe zyski. Obecnie jednak pieniądze to za mało, aby sprawić, że pracownik przywiąże się do firmy i bardziej zaangażuje się w jej sprawy i swoje obowiązki. W dzisiejszych czasach równie ważna jest atmosfera w biurze oraz kontakty z pozostałymi członkami zespołu.

To, jak ważna jest przyjazna atmosfera w miejscu pracy, staje się coraz bardziej widoczne w rosnącej popularności różnego rodzaju wyjść i wyjazdów integracyjnych. Imprezy takie maja wiele zalet, ale najważniejszą z korzyści jest poprawa efektywności pracy w zespole. Jak to możliwe?

Zalety integracji pracowników

Atmosfera w biurze wpływa na wydajność pracy. W jaki sposób? Pracownik, który jest w dobrym nastroju i lubi osoby, z którymi przebywa codziennie, będzie chętniej wchodził z nimi w interakcje. Przyjemny nastrój w miejscu pracy sprawia również, że pracownik szybciej wykonuje swoje obowiązki i pracuje efektywniej. Nie chce również rozstać się z firmą, w której pracuje mu się tak dobrze. Są to zatem zyski zarówno dla członków zespołu, jak i dla firmy, która nie musi często przeprowadzać kolejnych rekrutacji oraz zarabia więcej.

Wyjazdy integracyjne mogą również być formą podziękowania pracowników za pomyślnie zakończony projekt czy dobrze wykonane ważne zadanie. Taka nagroda nie tylko zbliży członków zespołu do siebie i zwiększy zaufanie do firmy. Pracownicy dzięki temu bardziej identyfikują się z firmą i budują jej pozytywny wizerunek. Psychiczny komfort pracowników to kwestia niezwykle ważna i chcąc stworzyć przyjazne miejsce pracy, należy bardzo mieć to na uwadze.

Jak zorganizować wyjazd integracyjny?

Aby integracja była skuteczna, warto powierzyć jej zorganizowanie doświadczonym profesjonalistom. Najlepiej również poszukać oryginalnych pomysłów, które zapewnią wszystkim uczestnikom niezapomniane wspomnienia i świetną zabawę. Ciekawym sposobem na integrację jest… wyjazd na rajd do Niemiec. Firma Sports Events organizuje wycieczki na rajdy samochodowe – są to wyjazdy zorganizowane, między innymi dla firm, które świetnie sprawdzają się jako integracja.

normal_Portugal-WRC

Rajd samochodowy jako pomysł na wyjazd firmowy

Wiele wyjazdów integracyjnych organizowanych jest w podobny sposób – kolacja czy ognisko, wieczorna impreza i powrót do domu. Często kojarzą się pracownikom z nudą i obowiązkiem. Warto to zmienić. Udanie się na rajd do Niemiec to pomysł oryginalny, a trzeba tu dodać, że adrenalina obecna podczas takiego spędzania czasu może jeszcze bardziej zbliżyć do siebie cały zespół. Prawdziwych emocji nie da się ukryć! Kibicowanie ulubionym sportowcom to niezapomniane wydarzenie.

Rajd jako forma podziękowania kontrahentom

Tego typu wyjazd to również doskonały pomysł na podziękowanie kontrahentom za udaną współpracę. To coś bardziej oryginalnego niż kolacja, o wiele bardziej autentycznego – to podarowanie emocji, których długo nie da się zapomnieć.

El Clasico – to na pewno będzie niezapomniany mecz

El Clasico to nazwa, którą zna chyba każdy kibic piłki nożnej. Mecze z udziałem FC Barcelona i Real Madryt za każdym razem skupiają przed telewizorami uwagę milionów kibiców, którzy nigdy nie są rozczarowani poziomem oraz emocjami, towarzyszącymi temu wyjątkowemu spotkaniu. Continue reading “El Clasico – to na pewno będzie niezapomniany mecz” »

Co nowego czeka nas w branży MICE w 2019r?

Rozpoczynamy nowy rok od przyjrzenia się trendom w wyjazdach Incentive. Co nowego nas czeka w 2019? Continue reading “Co nowego czeka nas w branży MICE w 2019r?” »

UEFA Champions League na 2019 zapowiada się niesamowicie!

Losowanie Ligi Mistrzów za nami!
Czekają nas niesamowicie emocjonujące spotkania! A Wy, który z tych meczów chcielibyście zobaczyć na żywo? Continue reading “UEFA Champions League na 2019 zapowiada się niesamowicie!” »

TOP 5 destynacji incentive (według Sports Events)!

Nr 2. Hiszpania. Hiszpanie to chyba najbardziej temperamentny naród Europy. Ich sposób bycia, gwar, muzyka, sztuka wskazują, że wszystkie emocje są uwalniane na zewnątrz i to na nich bazują ludzkie relacje. Continue reading “TOP 5 destynacji incentive (według Sports Events)!” »

TOP 5 destynacji incentive (według Sports Events)!

Nr 3. Francja. Kraj posiadający od zawsze dwa zupełnie odmienne oblicza. Delikatne i spokojne: pełne wspaniałych pałaców, niesamowitych ogrodów, sztuki i artystów; oraz brutalne: prowadzące wojny i podboje, pełne niepokojów i wewnętrznych problemów. Continue reading “TOP 5 destynacji incentive (według Sports Events)!” »

Niezapomniane wyjazdy firmowe

Jeśli w firmie wszyscy się lubią, od razu lepiej się w niej pracuje! Co prawda nie wszystkie charaktery są ze sobą zgodne, więc nigdy nie wiadomo kto komu przypadnie do gustu, jednak lepsze poznanie się wzajemnie i przeżycie czegoś ciekawego może pomóc scalić zespół, który później będzie szybciej i skuteczniej pracował nad powierzonymi projektami. Continue reading “Niezapomniane wyjazdy firmowe” »

TOP 5 destynacji incentive (według Sports Events)

Nr 4. Niemcy. Nasi sąsiedzi mogą pochwalić się bardzo korzystnymi warunkami dla wyjazdów incentive. Niewielka odległość pozwala na ograniczenie kosztów podróży przez wykorzystanie transportu autokarowego. Standard zakwaterowania, jak i wszelkie usługi dodatkowe są na bardzo wysokim poziomie.

Continue reading “TOP 5 destynacji incentive (według Sports Events)” »

TOP 5 destynacji incentive (według Sports Events)!

Startujemy z nowym cyklem: TOP 5 destynacji incenvtive (według SportsEvents). Co tydzień będziemy dodawać nowy artykuł o rekomendowanych przez nas kierunkach! No to zaczynamy odliczanie! Continue reading “TOP 5 destynacji incentive (według Sports Events)!” »

katka-01