Mecze Barcelony – na żywo czy w TV?

FC Barcelona to klub znany chyba pod każdą szerokością geograficzną. Szacuje się,
że kibicuje mu aż 340 milionów ludzi na całym świecie. To tyle ile zamieszkuje ponad połowę Europy. Niewielu z nich ma jednak okazje zobaczyć swój ukochany klub na żywo.

Continue reading “Mecze Barcelony – na żywo czy w TV?” »

Czy warto organizować wyjazd incentive zimą?

Wyjazdy firmowe motywacyjne i integracyjne najczęściej organizowane są wiosną lub jesienią. Lato jest wykluczone ze względu na sezon urlopowy, wysokie ceny z tym związane oraz brak dostępności biletów lotniczych na niektórych połączeniach.

Continue reading “Czy warto organizować wyjazd incentive zimą?” »

Wyjazd na narty – 5 polskich kurortów narciarskich

Wyjazdy firmowe na narty bardzo często wiążą się z organizacją zagranicznego wyjazdu, który pochłania sporo czasu, a także budżetu. Dlatego przy ograniczonym budżecie oraz krótkim terminie można rozważyć destynacje, które są zdecydowanie bliższe i również pozwolą na realizację założonych celów.

Continue reading “Wyjazd na narty – 5 polskich kurortów narciarskich” »

Wyjazdy firmowe na narty – 3 atrakcyjne zagraniczne kierunki

Organizacja wyjazdów firmowych na narty to dla wielu firm coroczna tradycja. Poniżej znajdują się najpopularniejsze i niezwykle ciekawe propozycje wyjazdowe. Sprawdźcie, jakie kierunki są obecnie na topie.

Continue reading “Wyjazdy firmowe na narty – 3 atrakcyjne zagraniczne kierunki” »

Na co zwrócić uwagę, planując wyjazd integracyjny do Czech

Do Pragi można dostać się samolotem lub autokarem. Mamy do dyspozycji połączenia lotnicze z Warszawy, Gdańska czy Rzeszowa. Podróż autokarem daje jednak możliwość zrobienia sobie przystanków w ciekawych miejscach po drodze do stolicy Czech. Wybór środka transportu determinuje przebieg, czas wycieczki oraz jej program.

Continue reading “Na co zwrócić uwagę, planując wyjazd integracyjny do Czech” »

Jakich kierunków NIE wybierać na incentive travel

Powstało już wiele poradników o tym, które miejsca są najpopularniejsze, jeśli chodzi o organizację incentive travel. Aby zorganizować ciekawy i skuteczny wyjazd trzeba też wykluczyć miejsca, gdzie lepiej się nie wybierać.

Continue reading “Jakich kierunków NIE wybierać na incentive travel” »

Efektywny team building

grany zespół, którego członkowie potrafią ze sobą współpracować, szybciej osiąga zaplanowane cele, przyczyniając się do rozwoju i sukcesu firmy. W jaki sposób zbudować niezawodny zespół do zadań specjalnych?  

Continue reading “Efektywny team building” »

Wyjazdy integracyjne – za i przeciw

Wyjazdy integracyjne to obecnie bardzo popularne narzędzie, któremu przypisuje się wiele korzyści. Organizując tego typu imprezę, trzeba jednak mieć na uwadze zarówno plusy jak i minusy wynikające z inwestycji w takie wydarzenie. Mając świadomość słabych stron, możemy im zapobiec lub nawet zupełnie je wyeliminować i tylko czerpać korzyści, jakie niesie ze sobą organizacja wyjazdów firmowych.

Continue reading “Wyjazdy integracyjne – za i przeciw” »

Wyjazd incentive do Paryża

Paryż posiada szeroki wachlarz atrakcji i zabytków, które przyciągają turystów z całego świata. Uważany za stolicę mody, kultury, sztuki dostarcza rozrywki i niezapomnianych wrażeń każdemu, kto zdecyduje się na wizytę w tym mieście. Wąskimi i klimatycznymi uliczkami stolicy Francji można chodzić całymi dniami, co sprawia, że kilka dni to zdecydowanie za mało, żeby poznać wszystkie uroki miasta nad Sekwaną. Jak zatem zorganizować udany wyjazd incentive, żeby uczestnicy mogli zobaczyć najważniejsze atrakcje i wrócili wypoczęci i zmotywowani do dalszej pracy?

Continue reading “Wyjazd incentive do Paryża” »

Incentive Travel – popularne kierunki

Wyjazdy w odległe i ciekawe miejsca oraz udział w popularnych i prestiżowych wydarzeniach to bardzo dobry sposób na zmotywowanie i nagrodzenie pracowników. Sprawdźcie, jakie kierunki cieszą się popularnością i co warto wiedzieć organizując wyjazd firmowy.

Continue reading “Incentive Travel – popularne kierunki” »