Niesamowity Mundial w Rosji!

Wielkimi krokami zbliżają się XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Tym razem gospodarzem wydarzenia będzie Rosja. Takiego Mundialu jeszcze nie było! Pierwszy raz rozgrywki zawitają do kraju Europy Wschodniej, również po raz pierwszy gospodarzem jest kraj transkontynentalny. Logistyka wydarzenia jest dodatkowo skomplikowana z uwagi na dzielące miasta odległości (nawet 2800km). Pomimo wielu kontrowersji i problemów Rosja z impetem przygotowuje się do przyjęcia największych drużyn piłkarskich i rzeszy kibiców żądnych sportowych emocji. Pierwszy raz w historii Mundialu na rozgrywkach pojawi się reprezentacja Islandii oraz Panamy. Wielką niespodzianką jest brak reprezentacji Włoch, nie pojawią się też reprezentacje USA, Chile i Holandii. Mecze rozegrają się w 11 miastach, na 12 stadionach, z których większość została wybudowana na nadchodzące mistrzostwa. W krok za stadionami masowo budowane są ultranowoczesne hotele i punkty obsługi turystów. Wprowadzone zostały też unikalne zmiany w ustawodawstwie, aby kibice mogli bez problemów przybyć na rozgrywki oraz poznać uroki kraju. Posiadacze FUN ID, wydawanego w zestawie z biletem meczowym, uprawnieni są do bezwizowego wjazdu na teren Federacji Rosyjskiej, bezpłatnego transportu publicznego oraz swobodnego podróżowania po całej Rosji przez blisko 2 miesiące.

Polska drużyna w fazie grupowej zagra mecze 19 czerwca z Senegalem w Moskwie, 24 czerwca z Kolumbią w Kazaniu oraz 28 czerwca z Japonią w Wołgogradzie. Nasza reprezentacja z pewnością może liczyć na wspaniały doping- kibice z Polski byli szóstą najbardziej aktywną narodowością, zgłaszającą chęć zakupu biletów na mistrzostwa na świecie! Wciąż dostępne są ostatnie wejściówki z pakietu hospitality- ostatnie miejsca w samolotach oraz hotelach. Kibice, którzy chcą osobiście pojawić się na rozgrywkach muszą się śpieszyć z decyzją – coraz trudniej o dobry nocleg i odpowiedni transport, a bilety rozchodzą się w tempie ekspresowym.

Poza piłkarskimi emocjami Rosja ma do zaoferowania niesamowite doznania turystyczne. Przepiękne krajobrazy, bogata historia i majestatyczna architektura oraz wspaniali ludzie to tylko część atutów tego kraju. Nie zapominajmy też o wyśmienitych kulinariach i niespotykanej gościnności Rosjan. Z uwagi na rozległość kraju i dystanse do pokonania trzeba przygotować się na nieplanowane sytuacje- lokalne życie rządzi się innymi zasadami, a czas płynie tu innym tempem.

Gospodarze meczy polskiej reprezentacji oferują różnorodny wachlarz atrakcji. W Moskwie zobaczymy pełne przepychu pamiątki bogatej historii Imperium: Plac Czerwony, Kreml, słynną cerkiew Wasyla Błogosławionego oraz niesamowite moskiewskie metro, które przypomina pałacowe wnętrza. Kazań słynie ze swojej wielokulturowej społeczności, niesamowitych świątyń i kolorowych zabudowań oraz potężnego Kremlu. Wołgograd to miejsce z bogatą przeszłością- dawny Stalingrad zapisał się w historii krwawą bitwą i rosyjskim bohaterstwem, co upamiętniają najważniejsze obiekty w mieście.

Rosja ma do zaoferowania znacznie więcej, a zbliżające się Mistrzostwa Świata w Piłce nożnej 2018 będą doskonałą okazją aby rozpocząć podróż po tej niesamowitej krainie. Jednego można być pewnym – w tym kraju nie sposób się nudzić! W połączeniu z piłkarskimi emocjami możemy mieć pewność, że te chwile będą niezapomniane.

 

moskwa3

Dubaj – nowy popularny kierunek wyjazdów incentive

Wyjazdy incentive to świetny sposób na zadbanie o dobre samopoczucie pracowników w swojej firmie. Widzą oni wówczas, że ich pracodawca docenia ich wysiłki w pracy i potrafi odpowiednio je nagrodzić. Jeśli ktoś chce zrobić dla swoich pracowników coś faktycznie dobrego, powinien postarać się o zorganizowanie wyjazdu do ciekawego miejsca – tak, aby było to przeżycie na długo zapadające w pamięci.

Continue reading “Dubaj – nowy popularny kierunek wyjazdów incentive” »

Wyjazd Incentive na Karaiby

Organizacja rejsu wycieczkowego dla firmy to innowacyjny i dość nietypowy pomysł na wyjazd incentive. Z jednej strony uczestnicy mają możliwość skorzystania podczas takiego rejsu z atrakcji znajdujących się na pokładzie statku wycieczkowego, a z drugiej podziwiania pięknych widoków czy wylegiwania się na karaibskich plażach. Na statkach wycieczkowych istnieje również możliwość szkolenia czy przeprowadzenia integracji dla pracowników.

Continue reading “Wyjazd Incentive na Karaiby” »

Trendy w incentive travel

Wyjazdy incentive powinny być zorganizowane w taki sposób, aby pracownicy poczuli się wyjątkowo. Coraz częściej to nie destynacja decyduje o tym, że wyjazd jest atrakcyjny, ale emocje, których uczestnicy mogą doświadczyć podczas takiego wyjazdu. Obecnie większą uwagę przywiązuje się do programu wyjazdu oraz do tego, aby dostarczył uczestnikom jak najwięcej pozytywnych emocji. Wybór kierunku najczęściej uzależniony jest od budżetu i czasu jaki możemy poświęcić na wyjazd, a pozostałe czynniki to kwestia odpowiedniego planu i kreatywności organizatorów.

Continue reading “Trendy w incentive travel” »

Mecze Barcelony – na żywo czy w TV?

FC Barcelona to klub znany chyba pod każdą szerokością geograficzną. Szacuje się,
że kibicuje mu aż 340 milionów ludzi na całym świecie. To tyle ile zamieszkuje ponad połowę Europy. Niewielu z nich ma jednak okazje zobaczyć swój ukochany klub na żywo.

Continue reading “Mecze Barcelony – na żywo czy w TV?” »

Czy warto organizować wyjazd incentive zimą?

Wyjazdy firmowe motywacyjne i integracyjne najczęściej organizowane są wiosną lub jesienią. Lato jest wykluczone ze względu na sezon urlopowy, wysokie ceny z tym związane oraz brak dostępności biletów lotniczych na niektórych połączeniach.

Continue reading “Czy warto organizować wyjazd incentive zimą?” »

Wyjazd na narty – 5 polskich kurortów narciarskich

Wyjazdy firmowe na narty bardzo często wiążą się z organizacją zagranicznego wyjazdu, który pochłania sporo czasu, a także budżetu. Dlatego przy ograniczonym budżecie oraz krótkim terminie można rozważyć destynacje, które są zdecydowanie bliższe i również pozwolą na realizację założonych celów.

Continue reading “Wyjazd na narty – 5 polskich kurortów narciarskich” »

Wyjazdy firmowe na narty – 3 atrakcyjne zagraniczne kierunki

Organizacja wyjazdów firmowych na narty to dla wielu firm coroczna tradycja. Poniżej znajdują się najpopularniejsze i niezwykle ciekawe propozycje wyjazdowe. Sprawdźcie, jakie kierunki są obecnie na topie.

Continue reading “Wyjazdy firmowe na narty – 3 atrakcyjne zagraniczne kierunki” »

Na co zwrócić uwagę, planując wyjazd integracyjny do Czech

Do Pragi można dostać się samolotem lub autokarem. Mamy do dyspozycji połączenia lotnicze z Warszawy, Gdańska czy Rzeszowa. Podróż autokarem daje jednak możliwość zrobienia sobie przystanków w ciekawych miejscach po drodze do stolicy Czech. Wybór środka transportu determinuje przebieg, czas wycieczki oraz jej program.

Continue reading “Na co zwrócić uwagę, planując wyjazd integracyjny do Czech” »

Jakich kierunków NIE wybierać na incentive travel

Powstało już wiele poradników o tym, które miejsca są najpopularniejsze, jeśli chodzi o organizację incentive travel. Aby zorganizować ciekawy i skuteczny wyjazd trzeba też wykluczyć miejsca, gdzie lepiej się nie wybierać.

Continue reading “Jakich kierunków NIE wybierać na incentive travel” »