katka-01

Niesamowity Mundial w Rosji!

Wielkimi krokami zbliżają się XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Tym razem gospodarzem wydarzenia będzie Rosja. Takiego Mundialu jeszcze nie było! Pierwszy raz rozgrywki zawitają do kraju Europy Wschodniej, również po raz pierwszy gospodarzem jest kraj transkontynentalny. Continue reading “Niesamowity Mundial w Rosji!” »

Dubaj – nowy popularny kierunek wyjazdów incentive

Wyjazdy incentive to świetny sposób na zadbanie o dobre samopoczucie pracowników w swojej firmie. Widzą oni wówczas, że ich pracodawca docenia ich wysiłki w pracy i potrafi odpowiednio je nagrodzić. Jeśli ktoś chce zrobić dla swoich pracowników coś faktycznie dobrego, powinien postarać się o zorganizowanie wyjazdu do ciekawego miejsca – tak, aby było to przeżycie na długo zapadające w pamięci.

Continue reading “Dubaj – nowy popularny kierunek wyjazdów incentive” »

Wyjazd Incentive na Karaiby

Organizacja rejsu wycieczkowego dla firmy to innowacyjny i dość nietypowy pomysł na wyjazd incentive. Z jednej strony uczestnicy mają możliwość skorzystania podczas takiego rejsu z atrakcji znajdujących się na pokładzie statku wycieczkowego, a z drugiej podziwiania pięknych widoków czy wylegiwania się na karaibskich plażach. Na statkach wycieczkowych istnieje również możliwość szkolenia czy przeprowadzenia integracji dla pracowników.

Continue reading “Wyjazd Incentive na Karaiby” »

Trendy w incentive travel

Wyjazdy incentive powinny być zorganizowane w taki sposób, aby pracownicy poczuli się wyjątkowo. Coraz częściej to nie destynacja decyduje o tym, że wyjazd jest atrakcyjny, ale emocje, których uczestnicy mogą doświadczyć podczas takiego wyjazdu. Obecnie większą uwagę przywiązuje się do programu wyjazdu oraz do tego, aby dostarczył uczestnikom jak najwięcej pozytywnych emocji. Wybór kierunku najczęściej uzależniony jest od budżetu i czasu jaki możemy poświęcić na wyjazd, a pozostałe czynniki to kwestia odpowiedniego planu i kreatywności organizatorów.

Continue reading “Trendy w incentive travel” »

Mecze Barcelony – na żywo czy w TV?

FC Barcelona to klub znany chyba pod każdą szerokością geograficzną. Szacuje się,
że kibicuje mu aż 340 milionów ludzi na całym świecie. To tyle ile zamieszkuje ponad połowę Europy. Niewielu z nich ma jednak okazje zobaczyć swój ukochany klub na żywo.

Continue reading “Mecze Barcelony – na żywo czy w TV?” »

Czy warto organizować wyjazd incentive zimą?

Wyjazdy firmowe motywacyjne i integracyjne najczęściej organizowane są wiosną lub jesienią. Lato jest wykluczone ze względu na sezon urlopowy, wysokie ceny z tym związane oraz brak dostępności biletów lotniczych na niektórych połączeniach.

Continue reading “Czy warto organizować wyjazd incentive zimą?” »

Wyjazd na narty – 5 polskich kurortów narciarskich

Wyjazdy firmowe na narty bardzo często wiążą się z organizacją zagranicznego wyjazdu, który pochłania sporo czasu, a także budżetu. Dlatego przy ograniczonym budżecie oraz krótkim terminie można rozważyć destynacje, które są zdecydowanie bliższe i również pozwolą na realizację założonych celów.

Continue reading “Wyjazd na narty – 5 polskich kurortów narciarskich” »

Wyjazdy firmowe na narty – 3 atrakcyjne zagraniczne kierunki

Organizacja wyjazdów firmowych na narty to dla wielu firm coroczna tradycja. Poniżej znajdują się najpopularniejsze i niezwykle ciekawe propozycje wyjazdowe. Sprawdźcie, jakie kierunki są obecnie na topie.

Continue reading “Wyjazdy firmowe na narty – 3 atrakcyjne zagraniczne kierunki” »

Na co zwrócić uwagę, planując wyjazd integracyjny do Czech

Do Pragi można dostać się samolotem lub autokarem. Mamy do dyspozycji połączenia lotnicze z Warszawy, Gdańska czy Rzeszowa. Podróż autokarem daje jednak możliwość zrobienia sobie przystanków w ciekawych miejscach po drodze do stolicy Czech. Wybór środka transportu determinuje przebieg, czas wycieczki oraz jej program.

Continue reading “Na co zwrócić uwagę, planując wyjazd integracyjny do Czech” »