Dla milionów ludzi jest pasją, dla wielu wręcz religią. To najbardziej emocjonujący sport na świecie! Na czym polega fenomen piłki nożnej? Przekonaj się sam i zobacz z nami na żywo największe piłkarskie klasyki Ligi Mistrzów, lig europejskich lub mecze polskiej drużyny narodowej ! Nigdy tego nie zapomnisz!!!

Wyjazdy na mecze Ligi Mistrzów – to jest to !!!

wyjazdy grupowe na mecze

Organizujemy wyjazdy na każdy mecz najpopularniejszych zespołów na świecie. AC MIlan, FC Barcelona, Real Madryt, Chelsea Londyn, czy Bayern Monachium to tylko nieliczne z nich. Każda wycieczka obejmuje przelot, bilet na mecz, zakwaterowanie, opiekę pilota, ubezpieczenie oraz pełne wyżywienie. Jesteśmy wielkimi fanami sportów i źródłem olbrzymiej satysfakcji jest dla nas organizacja tego typu wyjazdów. Najważniejsze są dla nas emocje towarzyszące całemu przedsięwzięciu kiedy to na żywo w końcu można zobaczyć swoich ulubieńców na boisku. Jeśli na naszej stronie nie ma oferty na mecz, który Państwa interesuje, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasze propozycje dopasowujemy według Państwa wymagań i potrzeb (cena, środek transportu, standard hotelu, miejsce stadionie, inne atrakcje).

Wyjazdy grupowe na mecze – pełna organizacja

Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji na wyjazdy na mecze Ligii Mistrzów oraz mecze ligowe już dziś. Poczuj wspaniałą atmosferę, która panuje na każdym meczu na najwyższym szczeblu. Tylko Ty, piłka nożna i 100 tysięcy innych kibiców na Camp Nou lub Old Trafford. Gwarantujemy, że emocje, które przeżyjesz każdorazowo podczas widowiska na żywo zostaną przez Ciebie niezapomniane do końca życia.

Wyjazdy na mecze

Sprawdź kalendarz możliwych do zorganizowania wyjazdów na Ligę Mistrzów oraz innych meczy ligowych:

Premier League
Serie A
Bundesliga

Primera Division